HD 7400M sistem Resident Evil 4'de kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
RAM
4GB
Ekran kartı
HD 7400M
İşlemci
İ5 2430M
Ayarlar en düşükte. Orijinal çözünürlükteyim HD de değil. Kasıyor anlayamadım çok saçma geldi. Oyunun sistem gereksinimleri;
  • işletim sistemi: Windows xp/ vista®, Windows 7, Windows 8
  • işlemci: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz or better, AMD athlon™ X2 2.8 GHz or better.
  • bellek: 2 GB RAM.
  • ekran kartı: NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better, ATI radeon™ HD 4850 or better.
  • DirectX: sürüm 9.0C
  • depolama: 15 GB kullanılabilir alan.

Ayarlar en düşükte. Orijinal çözünürlükteyim HD de değil. Kasıyor anlayamadım çok saçma geldi. Oyunun sistem gereksinimleri;
  • işletim sistemi: Windows xp/ vista®, Windows 7, Windows 8
  • işlemci: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz or better, AMD athlon™ X2 2.8 GHz or better.
  • bellek: 2 GB RAM.
  • ekran kartı: NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better, ATI radeon™ HD 4850 or better.
  • DirectX: sürüm 9.0C
  • depolama: 15 GB kullanılabilir alan.

Isınma kaynaklı bir durum olabilir.

Genel olarak laptop sabit 90 derece de çalışır yanar kül olur ama FPS'den kayıp yaşatmaz. Remake mi acaba diyeceğim grafikler orijinal de.

FPS kilidi oluyordu galiba RE4'de 30FPS falan kitlenmiş olmasın ona bir bakın yani sistem gereksinimleri çok düşük bir oyun 60FPS oynamanız gerekiyor o laptopla.

FPS kilidi oluyordu galiba RE4'de 30FPS falan kitlenmiş olmasın ona bir bakın yani sistem gereksinimleri çok düşük bir oyun 60FPS oynamanız gerekiyor o laptopla.

Peki oyun remake olsa bile kama ihtimali olur muydu? FPS 60 da kilitliydi. Ha oyun korsandı remake Ti grafikleri çektim ama değişmedi acaba korsan olmasından mı?

Korsan ise her şeyden olabilir.

Tamamdır yıllar sonra orijinal oynarım o zaman yardımınız için teşekkürler.
Hazır konu açıkken bir sorum daha var acaba bu sistem Valorant oynatabilir mi? Son güncelleme sonrası ne oldu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı