HD 7400M tamirinden sonra Windows 10 aşırı ağır çalışıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyin yapılan ayarları kaydettiğinizden emin olun. Bende çözüldü.

Deneyeyim hocam şimdiden sağ olun
Bilgisayarcı mı Windows'u yükledi?

Yok hocam kendim kurdum 2 senelik Windows 10.
Hocam konuyla çok alakasız ama HDD ile Windows 10 Pro önceden kasıyor muydu tamir ettirmeden önce.

Şimdikinden daha az kasıyordu 2 senedir kullanıyorum aynı HDD de Windows 10'u.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyin yapılan ayarları kaydettiğinizden emin olun. Bende çözüldü.

Ekran fotorafu dasdasdas.PNG

Hocam şaka gibi cihaz videoyu açamıyor😔
Aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan bir sürücü var mı?

Yok hocam her şey sağlam.

Hocam Windows Update güncellemeleri tamamlandımı veya Microsoft Store alt görev çubuğu siyah o biraz daha açık gözükmeliydi ya eski sürüm ya da Windows Update güncellemelerini yapmamışsınız.

Hocam bayağı eski sürüm kullanıyorum 2019'dan beri 1809 ile idae etmeye çalışıyorum güncelledikten sonra bilgisayarım Windows logosunda kalıyor ve bir daha hiç açılmıyor.
Biraz saçma olacak ama güç ayarları yüksek performans da değil mi?

Cihaz şu an nihai performansta ve sorunum çözüldü.

Hocam bayağı eski sürüm kullanıyorum 2019'dan beri 1809 ile idae etmeye çalışıyorum güncelledikten sonra bilgisayarım Windows logosunda kalıyor ve bir daha hiç açılmıyor.

Eğer güncellemek istiyorsanız format ile en son sürüme geçebilirsiniz güncel olmak iyidir.

Hocam sorması ayıptır nereden indirdiniz eski sürümü HDD 7200 RPM olsa bile son sürüm çok yavaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı