HD 7450M ile South Park the Stick of Truth'u Oynayabilir miyim?

Yuspro

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
South Park the Stick of Truth Steam'de %66 indirimde. Ben de dayanamadım aldım ama sistem gereksinimlerine bakmadım, Radeon HD 7450M ile oynayabilir miyim? Kafama takıldı 30 Tl az değil sonuçta :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettiğim için soruyorum dizisini izlediniz mi ? Diziyi izlemeden oyunu oynarsanız çok şey kaybedersiniz. :)

Hiç izlemedim, senaryo çok mu bağlantılı ?
Diziyi izlemeden oynarsan hiçbir şey anlamazsın. Oynarsın ama oyunun seni güldürmek, eğlendirmek için verdiği diyaloglar sana bir şey ifade etmez. Diziyi izleyip oynarsan daha çok zevk alırsın.

South Park dizisinin tamamını izlemene gerek yok. Zaten tüm bölümleri birbirinden bağımsız belli bir senaryo yok. İzleyeceğin yerler sadece Stick of Truth bölümleri. Hangi bölümler olduğunu hatırlamıyorum ama hatırlayanlar yardımcı olacaktır.

İlk bölümü izledim fena değil Stick of Truth bölümlerini hatırlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı