HD 7500/7600 Series GTA V'i Oynayabilir Miyim ?

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
-İntel Core i5 2450M 2.5 GHz (4CPUs)
-8 GB Ram
-AMD Radeon HD 7500/7600 Series 1702 MB

Şunları da belirtmek isterim bilgisayar Dizüstü ve malesef Casper ama Battlefield 3(Kasmadan oynatmasına rağmen belli bir yerden sonra hata veriyordu) FarCry 3 gibi oyunları kasmadan Medium'da oynatıyordu. Ben GTA V'i Low-Medium arası Custom bir ayar ile oynayabileceğimi düşünüyorum ama yine de size sormak istedim. Bu arada Resmi bir açıklama olmadığını biliyorum fakat tahminen soruyorum ben zaten.

Bilgisayarda 2 adet ekran kartı var biri konuda yazdığım diğeri ise İntel HD Graphics 3000. Oyunun ayarlarından kısarak oynayabilirim herhalde konuda yazdığım ekran kartıyla ?

Hocam ayni senin gibi bir sistemim var. Hd graphics 4000 + hd7670m rezalettir kendileri. Bf3 online da 64luk haritaya giremiyorum. Sen gta5 orta ayarlari unut derim. Bunu da gta 4'u orta ayarlarda kasarak oynadigima dayanar soyluyorum. Cunku hem intelin kendi gpusu kotu hic oynatmaz, hd7670 kasalida verdigi performansi vermez. Zaten 7670m ayri bir gpu, 7670 ayri bur gpu.

Hocam 64'lük haritalara 1-2 kere girdim pek dolu değildi ve Medium'da kasmıyordu ama dediğim gibi pek dolu değildi. Normal serverlar da da kasma yok ama oyunla ilgili bir problemim vardı onunla ilgili konu açmıştım. Zaten dediğim gibi Low Medium arası Custom bir ayar yaparım ya da Low'da oynarım yeter ki kasmadan hatasız oynatsın :)

64 harita derken 64 kisi oyunda demek istedim. Ama gta5 kasmadan.oynatacagini sanmam. Ben baska oyunlari lowda kasarak oynadigim zamanlar cinnet getirir gibi oluyodum. Simdi aklimi basima topladim toplama pc yapiyorum.

Bir tavsiye noshahr canalsda 63/64 haritada team dm oyna ;)

64 harita derken 64 kisi oyunda demek istedim. Ama gta5 kasmadan.oynatacagini sanmam. Ben baska oyunlari lowda kasarak oynadigim zamanlar cinnet getirir gibi oluyodum. Simdi aklimi basima topladim toplama pc yapiyorum
64'lük haritalarda benim girdiğimde 45-50 arası oyuncu oluyordu ama kasma yoktu :) FarCry 3 oyunu hiç kasmıyordu grafikler Medium idi. Sleeping Dogs oyunu Low'da kasmıyor Medium'da arada bir kasma oluyor :D İstediğim oyunları oynattı bu PC şu ana kadar zaten GTA V'i de oynatsın 2015'de okullar kapandığında Babamın bilgisayar sözü var o zaman iyi bir bilgisayar alırım :D

Geri
Yukarı