HD 7500M sürücüsünü yüklemek mavi ekrana sebep olur mu?

Talhas_z5z

Decapat
Yer
Siirt
Daha fazla  
Radeon HD 7500M 7600M series ekran kartıma sürücü yüklemek istiyorum (daha doğrusu güncellemek) PUBG açınca normalden daha fazla kasıyordu internetten midir bilmiyorum baktım ki video driver ile başlayan bir hata verdi. Ben de güncelleyeyim dedim sürücüyü. Nasıl güncellenir bilgisi olan varsa ayrıyeten sorun çıkarır mı? Mavi ekran vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış sürücü kurmadığınız sürece mavi ekran almazsınız. Eğer doğru sürücüyü kurarken mavi ekran alırsanız da bu ekran kartı ile ilgilidir, sürücü ile ilgili değil. Gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Software Adrenalin olup olmadığını nereden anlıyoruz açıklayabilir misiniz? Çok bilgim yok sürücüler hakkında.
Sizin ekran kartı modeli için sunulan Adrenalin sürümü yok maalesef. Catalyst kurmanız gerek.

HD 7500M/7600M Series ekran kartı için 7500M veya 7600M serisinden herhangi bir ekran kartının sürücüsünü kurabilirsiniz.

Yanlış sürücü kurmadığınız sürece mavi ekran almazsınız. Eğer doğru sürücüyü kurarken mavi ekran alırsanız da bu ekran kartı ile ilgilidir, sürücü ile ilgili değil. Gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Sizin ekran kartı modeli için sunulan adrenalin sürümü yok maalesef. Catalyst kurmanız gerek.

Catalyst nereden kuruluyor çok uğraştırdım ama bilgim yok sürücüler hakkında.

Catalyst nereden kuruluyor çok uğraştırdım ama bilgim yok sürücüler hakkında.
Paylaştığım linke girip işletim sisteminizi seçmeniz yeterli. Seçtikten sonra Catalyst Software Suite adlı sürücünün yan tarafında bulunan Download butonuna tıklayıp indirin. Kurulum aşaması bildiğimiz next nextten ibaret.

Geri
Yukarı