HD 7600M ve HD Graphics 4000 driver çakışma sorunu

Yuuki

Kilopat
Daha fazla  
Ne zaman online bir oyuna girsem 5 - 10 dakika sonra oyunum donuyor ve bilgisayar komple donuyor ben geri başlatana kadar açılmıyor, bunun çözümünü bulamadım yalnız AMD Radeon HD 7000M Series devri dışı bıraktıgımda bu sorun ortadan kalkıyor. Bu sefer de oyunlarda 30'dan yukarı FPS alamıyorum çok düşük FPS ile oynamakla kalıyorum, bunun çözümü nedir ?

MomvP1.png

Ne zaman online bir oyuna girsem 5 - 10 dakika sonra oyunum donuyor ve bilgisayar komple donuyor ben geri başlatana kadar açılmıyor, bunun çözümünü bulamadım yalnız AMD Radeon HD 7000M Series devri dışı bıraktıgımda bu sorun ortadan kalkıyor. Bu sefer de oyunlarda 30'dan yukarı FPS alamıyorum çok düşük FPS ile oynamakla kalıyorum, bunun çözümü nedir ?

Eki Görüntüle 213467
BIOS ayarlarınıza girip "integreted" gibi bir seçenek olması lazım onu kapatman lazım.

Aynı ekran kartıyla aynı sıkıntı bendede oluyordu. Format attım düzeldi. Ancak ekran kartının fazla ısınmasından dolayıda kaynaklanıyor olabilir. İlk önce bir temizleyin/temizlettirin olmazsa formata başvurursunuz.

Bir şeyi çok merak ediyorum. Siz oyun oynarken sürekli FPS mi bakıyorsunuz. Oyun dediğin arada kasacak ki sinirlenin. Bence oyunun tadı öyle çıkar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı