HD 7670M Watch Dogs ve GTA V Açar Mı?

Oemer Senturk

Kilopat
Daha fazla  
  • İntel Core i5-3210m
  • 8gb ddr3 ram
  • Amd radeon hd 7670m 1gb 128 bit
  • Windows 7 64 bit
  • Dirextx 11

Sizce Gta 5 ve Watch Dogsu kaldırır mı normalde su an 4gb ram var kaldirirsa 4 gb daha ram alacam lütfen cevap verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sistemi ben de kullanıyorum. Açıkça demek gerekirse, o sistemden bir cacık olmaz. Ram alıp da paranı boşa harcama bir faydası dokunmaz sana.

Ekran kartın biraz daha iyi olsa watch dogsu kaldırır. İşlemcini de i7 yaparsan gta 4 oynayabilirsin ama gta 5 oynayamazsın. Hem gta 5 pcye henüz çıkmadı; sonbaharda çıkacak diye gördüm internette ;)

1- Burası dizüstü bilgisayarlar kategorisi değil.
2 - Bilgisayarınıza Windows 8.1 kurun.
3- Konuyu tekrar tekrar açmayın.
4- Watch Dogs ve GTA V büyük ihtimal açmaz. Ama Watch Dogs'u çok düşük çözünürlükte bile zorlayabilir.
5- @alimarass Profilinizde yaş 26 yazıyor ama yaşınız 13 falan sanırım.

İyi çalışmalar.

Bilgisayarın Samsung sanırsam, aynı sistem arkadaşımda var Watch Dogs'u pek akıcı olmasa da oynuyordu. Grafikleri en alta çekersen oynayabilirsin yalnız Gta 5 hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Ram konusuna gelince bence ram alma bu oyunları oynamana hiçbir katkısı olmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı