HD 7770, HD 6850 hangisi daha iyidir?

Yanlış her zaman daha iyi değildir. Örneğin HD4850 vs. HD5770 gibi...
Sebebi ise mimari farkı. HD6850 ve HD7770 ise yeni mimarilere sahip 2 kart. Bu yüzden tercih biraz da alıcıya kalıyor.
Evet yeni mimari, HD 6850, HD 7770'den oyunlarda daha üstündür. Ben iki önermeden 256 BIT olanını seç demek istedim. Oyunlarda 128 BIT yetersiz kalabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yeni mimari, HD 6850, HD 7770'den oyunlarda daha üstündür. Ben iki önermeden 256 BIT olanını seç demek istedim. Oyunlarda 128 BIT yetersiz kalabiliyor.

Ben de HD6850 seçerdim. Çünkü hız aşırtma ile HD7770'in seviyesine getirirsin ve 256 bit avantajın da olmuş olur.

Yeter sorun değil. İstersen Aopen Nagas G6 alabilirsin. Hem çok şık hem de 550 Watt güç kaynağı var. Ama fark etmez sana kalmış bir şey, 500 Watt bile o sistemi fazlası ile kurtaracaktır.

Her zaman 6850 ws 7770 konusunda çıkardığım arızayı yineleyeceğim :D . Ben 7770 derim valla. Sebebi ise 6850'den kat kat üstün overclock potansiyeline sahip olması. Yani overclock ile hem performansı artırırsın, hem de daha az ısı oluşur. Yani senin tercihin ama ben her zaman HD 7770 derim. Hatta alacaktım ama HD 7850 modellerine bakmaktayım :D

Bakalım yarın Vatan Computer'dan alacağım bu ürünleri orda da soracağım inşallah sorun olmaz derler. Yoksa MSI 7770 veya Asus GTX550 TI serisini almayı düşünüyorum. Sizce bu ikisi arasında hangisi daha iyidir?

Her zaman 6850 ws 7770 konusunda çıkardığım arızayı yineleyeceğim :D . Ben 7770 derim valla. Sebebi ise 6850'den kat kat üstün overclock potansiyeline sahip olması. Yani overclock ile hem performansı artırırsın, hem de daha az ısı oluşur. Yani senin tercihin ama ben her zaman HD 7770 derim. Hatta alacaktım ama HD 7850 modellerine bakmaktayım :D

Sırf soğutması biraz daha iyi diye performanstan bu denli bir ödünç vermek çok saçma olur. Tabi ki 6850 diyorum :D

Ben de 6850 almaktan yanayım ama kasa eğer yetmiyecekse napıyım. Para yok zaten. En üst seviye olarak 6850 alıyorum. Bakalım genelde yeter diyorlar ama bilmiyorum çünkü kasanın içindeki PSU 80 plus degil. Ondan sıkıntı olur diyorlar. İnşallah 6850'yi alırım.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı