HD 7770 PUBG ve Payback kaldırır mı ?

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
  • Xeon E5430
  • Sapphire HD 7770 1 GB
  • 8 GB DDR2 800 MHz RAM
  • Asus P5K SE
  • FSP 500-AHBC
Arkadaşlarım sürekli bana soruyor. ''Senin PC PUBG kaldırır mı ?'', '' Senin PC NFS Payback kaldırır mı ?'' diye soruyorlar. Haliyle ben de bilmem denerim diye geçiştirdim. Gerçekten bu sistemim kaldırır mı bu 2 oyunu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde ekran kartın dediğin oyunlar için yeterli, büyük performans bekleme ancak iyi bir deneyim elde edersin. İşlemcin ve özellikle RAM hakkında şüpheliyim DDR2 RAM baya eskidi artık.

Kanımca oynayabilirsin, dediğin oyunları satın almak istiyorsan seninle aynı sisteme sahip videoları izle, korsan olarak yükleyip daha sonra orjinalini satın alabilirsin. Tabi eğer oynatıyorsa.

Bu arada PUBG yüksek RAM isteyen bir oyun ve optimize sorunları var, sorun çıkarırsa üzülme.

Neden böyle düşündünüz ki? Sistemi kötü değil, 720p oynayabileceğini düşünüyorum.
Cevap verirken alıntı yaparak yorum yazmanızı tavsiye ederim.

Oyunu düşük ayarlar da açsa bile oynaması mümkün değil, PUBG gibi bir oyun için o işlemci çok yetersiz, sürekli takılmalar olacaktır. Ayrıca PUBG gibi bir oyunu da düşük ayarlar da kasarak oynamak da işkenceden farklı bir şey değil. Madem böyle oyunlar oynamak istiyorsan yeni bilgisayar alacaksın bu kadar basit.

Cevap verirken alıntı yaparak yorum yazmanızı tavsiye ederim.

Oyunu düşük ayarlar da açsa bile oynaması mümkün değil, PUBG gibi bir oyun için o işlemci çok yetersiz, sürekli takılmalar olacaktır. Ayrıca PUBG gibi bir oyunu da düşük ayarlar da kasarak oynamak da işkence den farklı bir şey değil. Madem böyle oyunlar oynamak istiyorsan yeni bilgisayar alacaksın bu kadar basit.
O işlemci o kadar da kötü değil, FPS kaybı olacaktır ancak o kadar değil. Ayrıca dediğiniz şey görecelidir. 720p oynanabilir bir seviyedir.

Ayrıca yeni PC almak kolay bir iş değil mevcut olanı kullanmak istemiş belli ki.

O işlemci o kadar da kötü değil, FPS kaybı olacaktır ancak o kadar değil. Ayrıca dediğiniz şey görecelidir. 720p oynanabilir bir seviyedir.
Oynanılabilir bir seviye olduğunu sanmıyorum bu oyun için, ayrıca oyunun ayarları düşükken de ve kasma takılma FPS düşüşleri yaşanırken bu oyundan ya da herhangi yüksek grafik ve işlemci gerektiren oyundan zevk alacak bir insan olduğunu sanmıyorum. Ve evet, o işlemci o kadar kötü.

Oynanılabilir bir seviye olduğunu sanmıyorum bu oyun için.

Oynanılabilir seviye kişiden kişiye değişen bir şey :)
Benim 40-50 FPS az deyip oynamadığım oyunları bazı arkadaşlarım 30 FPS altında bitiriyorlar.

Konuya dönecek olursak, söylendiği gibi FPS düşmeleri yaşayacaksın. Düşük ayarlar ve düşük çözünürlükte oynayabilirsin. FPS konusunda bir beklentin olmasın. 30 FPS üstü çok zor.

Almayı düşünmüyorum, üniversiteye geçip küp kasa alınca düşüneceğim. Sadece arkadaşlarımın sorularını cevaplamak için bu konuyu açtım. Artık diyeceğim belli; ''Düşük ayarlarda kaldırıyor kanka'' gibi bir cümle kurar geçiştiririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı