HD 7770 üzerinde Assassin's Creed IV Black Flag Testi

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Daha önce yaptığım tüm testleri unutun! İşte karşınızda Ubisoft'un son bombası olan Assassin's Creed IV Black Flag oyunuyla karşınızdayım. Oyunu 6 dakika boyunca rehber tarzında oynayıp bir yandan da test etmiş oldum. Umarım beğenirsiniz.

Oyun ayarları yüksek seviyededir.

Görüntü ve Kalite Ayarları:

vc4m7.png

Kayıt içinde aldığım fps değerleri: +20-25
Kayıt dışında aldığım fps değerleri: +25-30

[İzlediğiniz için teşekkürler. Video kaldırılmıştır.]

Eğer oyunu beğendiyseniz Steam üzerinden oyuna $59.99'a sahip olabilirsiniz.

Subject 17 Autopsy File:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz bekleriz sen sıkıntı yapma. Bu arada Premier ile ilgili kısa bir özet geçebilirmisin ? Benimde renderlik işim var. Okulda performans ödevi diye şarkıya playback yapacağız ve render bana kaldı. :D Niye diye sorarsan sınıfta PC'den anlayan tek kişi benim maalesef :(

Biz bekleriz sen sıkıntı yapma. Bu arada Premier ile ilgili kısa bir özet geçebilirmisin ? Benimde renderlik işim var. Okulda performans ödevi diye şarkıya playback yapacağız ve render bana kaldı. :D Niye diye sorarsan sınıfta PC'den anlayan tek kişi benim maalesef :(
Kısa bir özet geçmek yerine Render Rehberi çeksem nasıl olur?

Kısa bir özet geçmek yerine Render Rehberi çeksem nasıl olur?

Abi çok iyi olur :) Bende dün saat 21 sularında indirdim. Buyrun benim ayarlarım :D Yalnız Black Box sürümü. Ama en yakın zamanda Crysis 3 - AC 4 - BF4 Lisansı almayı planlıyorum. Şu devlet niye hâla ödemedi parayı :D

GTX 770 ile 45-70 FPS arası değişen değerlere sahibim. HBAO+ ile çok güzel çevre detayları verilmiş. Birde üstüne TXAA 4x açık olunca harikalar yaratılmış :)

gl89.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.