HD 7770 üzerinde Batman: Arkham Origins Testi

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
Bir önceki oyun testlerimde yapacağımı söylediğim Batman Arkham: Origins testi ile karşınızdayım. Bu benim ilk kez oynadığım Batman oyunu olmakla beraber Ultra ayarlarda test ettiğim 2.ci oyunum oldu. Açıkçası oyundan aldığım performans beni bir hayli etkiledi. Kayıt içinde ve kayıt esnasında neredeyse hiçbir fps farkı hissetmedim. Ortalama 25-30 fps civarlarında oyunu akıcı oynayabildiğimi görmek beni bir hayli tatmin etti. Bu oyun testimin sizi de tatmin edeceğini düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz :)

Oyun ayarları ultra seviyededir.

Kayıt içinde aldığım fps değerleri: +25
Kayıt dışında aldığım fps değerleri: +30

[Video kaldırılmıştır.]

Eğer oyunu beğendiyseniz Steam üzerinden oyuna $49.99'a sahip olabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense senin testlerde ki değerler benimkilerden az gibi geliyor bana. Neden bilmiyorum, ama bakalım bir de ben test edeyim. Oyun pazartesi yada salı günü elime ulaşırsa benimde test videom gecikmeyecek. ;)

Video eminim ki güzeldir. Ancak oyunu satın aldığım için heyecanı kalsın diye izlemeyeceğim. Eline sağlık şimdiden.

Ellerine sağlık. :D Güzel inceleme olmuş. Bu HD7770 in performansına senin sayende hayran kalıyoruz. :D
Teşekkürler :)
Nedense senin testlerde ki değerler benimkilerden az gibi geliyor bana. Neden bilmiyorum, ama bakalım bir de ben test edeyim. Oyun pazartesi yada salı günü elime ulaşırsa benimde test videom gecikmeyecek. Güzel video. ;)
Senin işlemcin benimkinden daha iyi. Oyunlarda fark oluyor diye düşünüyorum :) Teşekkürler :)

Nedense senin testlerde ki değerler benimkilerden az gibi geliyor bana. Neden bilmiyorum, ama bakalım bir de ben test edeyim. Oyun pazartesi yada salı günü elime ulaşırsa benimde test videom gecikmeyecek. Güzel video. ;)

İşlemci diye tahmin ediyorum, fark yok değil yani nesil farkı var. Tabi bu her duruma bağlı değişkenlik gösterebilir, işlemci sıcaklıklığı, soğutma gibi faktörler :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı