HD 7770 üzerinde Tomb Raider Testi

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Bu testi Haziran ayında yapmıştım. Fakat testi yaptığım monitör Full HD olmadığı için videoyu kaldırmak istemiştim. Ayrıca Haziran'dan bu yana ramimi de değiştirdim. Bu yüzden az da olsa oyun performansıma katkı sağladığını düşündüğüm bu yeni test ile tekrar karşınızdayım!

Oyun ayarları ultra seviyededir. En az gördüğüm fps değeri 20 oldu.

Kayıt içinde aldığım fps değerleri: +25
Kayıt dışında aldığım fps değerleri: +30

[Video kaldırılmıştır.]

Eğer oyunu beğendiyseniz Steam üzerinden oyuna $49.99'a sahip olabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan sonraki incelemelerinde FPS değerini bir köşede görsek güzel olur.
Not aldım :)

Ayrıca videoyu çok sevdim,Tomb Raider'ın full gameplay videosunu çeksene sen
Youtube'da bir sürü oynanış videosu var. Bu saatten sonra çekilmez diye düşünüyorum :) Batman Arkham Origins çekebilirim.

Bende gayet güzel değerler almıştım bu oyunda. Batman Arkham City de inanılmaz değerler aldım. Onu göstermek için bir videoyla daha gelebilirim. Güzel test.
Teşekkürler :)

Az önce videoyu kayıt ettim. Ama sesimi kayıt etmemiş. O yüzden yarın yeniden çekip yüklerim. :)

'' Az önce videoyu kayıt ettim '' diye başlayınca tam seviniyordum ki gece gece şöyle Batman iyi gider diye, kötü haber geldi. Neyse artık sağlık olsun, geç olsun güç olmasın :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı