HD 7850 Crysis 3 için yeterli mi ?

lastbal06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Makina operatörü
Merhaba değerli Technopat üyeleri, Sistemimi ufak ufak toplamaya çalışıyorum. Crysis 3 oynamak istiyorum ve sistmim şöyle; Asus DirectCU ii Gd 7850 2gb 250 bit ekran kartı, İşlemci; Pentium(R) Dual-Core CPU E500 @ 2.50GHz 2.50GHz 4 GB RAM, Windows 7 İşletim sistemi 64 bit Bilgisayarım bu özellikte ve ben Crysis gibi grafik canavarı oyunları Mükemmel ayarda oynamak istiyorum Ekran kartım yeni Sizce ekran kartım bu tür oyunlar için iyimi ve bu tür oyunlar için sistemimde eksikler varmıdır bu konuda yardımcı olursanız çok memnun kalırım teşekkürler...

Anlaşılan ekran kartım iyi yorumun için teşekkür ederim. Bir de diğer sistemler bu tip oyunlar için sizce verimli mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer sistem derken? Bin bir çeşit sistem var. :)

Crysis 3 gibi oyunları oynamak için HD 7850 üzeri kartlara ihtiyaç var şu an.

Ayrıca şu an sistem toplayan birisi ileriye de dönük olması için en iyi kartı alması lazım, HD 7850-7870 üzeri kartlar alınsa iyi olur.

Şu an ekran kartı bu oyun için ideal mi ? Yüksek performans gösterir mi ? Diğer Sistemler derken de, Anakart, İşlemci, RAM vs şeyler gibi.

HD 7850 aslında Crysis 3'ü en üst ayarda oynatamaz rahat şekilde, 1920x1080 ayarında akıcı oynamak için orta ayarları seçmen gerek. Yoksa süper akıcı oynayamazsın, bir FPS oyununda süper akıcılık için 40 FPS ve üzeri olması lazım.

Peki en üst seviyede oynamam için nasıl bir ekran kartı seçmeliyim ? Bu konuda yardımcı olur musun ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Antialiasing'i çok fazla açmadan FXAA olarak ayarlayarak, 1920x1080, Very High ayarlar ve 16X AF ayarında oynamak için GTX 770, GTX 680 veya HD 7970 gibi kartlara ihtiyacın var en az.

Antialiasing'i 8X olarak ayarlayıp rahat oynamak için.

GTX 780, GTX Titan, Ares 2, HD 7990, GTX 690 gibi kartlara ihtiyacın var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı