HD 7850 Euro Truck Simulator 2 düşük performans

Şimdi bende bilemedim ki neden böyle oldu sisteminiz de iyi bu oyunda o kadar muhteşem sistem isteyen bir oyun değil.
Arka planda çalışan programları kapataın.
Oyunu çözünürlüğünü en yükseğe getirin (1366*768 mesela) ve fullscreeni yani tam ekranı kapatın kasmayı önlüyor azda olsa bende önlemişti.

Şimdi bende bilemedim ki neden böyle oldu sisteminiz de iyi bu oyunda o kadar muhteşem sistem isteyen bir oyun değil.
Arka planda çalışan programları kapataın.
Oyunu çözünürlüğünü en yükseğe getirin (1366*768 mesela) ve fullscreeni yani tam ekranı kapatın kasmayı önlüyor azda olsa bende önlemişti.
arkaplanda uygulama yok oynayabileceğim bir sistemde oynayamamak kötü bişey yani ve monitörüm berbat 60hertz 2008 de almıştım olabilirmi

Sadece alttaki o bölüm çıkıyor adını tam hatırlamıyorum fazla etkilemez zaten sizi. Zaten bir Logitech g27 sahibi değilseniz bu oyundan fazla zevk almayı beklemeyin. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı