HD 7850 için 500W Güç Kaynağı

Yorumları okuyunca gülmemek elde değil. :)

1. Her 600W güç kaynağı, aynı gücü sağlamaz.
2. Güç kaynakları, zamanla performans kayıpları yaşar. (Yani hiçbir güç kaynağı, ilk günkü gibi çalışmaz %10, %15 kayıp yaşar.)
3. Windows 8.1 olayı. Adam ekranımda ölü pixel var dese, 8.1 kur diyeceksiniz. :)

Güç kaynağın yetersiz gibi, oyunlarını Windows klasörünün içine kur, sabit diskinde virüs olabilir, düşük hızda çalışıyor olabilir, eskimiş olabilir. Bellekler halk arasında şişme diye tabir edilen, performans kayıpları yaşıyor olabilir. Garantiye yolla ancak garanti bozuk olan parçaları tamir eder, bu gibi sorunlarla pek ilgilenmez.

Fps kayıplarında, ilk olarak ekran kartı ve ekran kartı beslemesine bakacaksın. Sonra belleklere, sonrasında sabit diskinin tıka basa dolu olmamasına dikkat edeceksin. Bir çok faktörü var.

Çok uzun bir konu, en kısa yoldan böyle açıklayabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta eyvallah çok güzel anlatmışsın. Ben bi garantiye yollayayım bozuk parça var mı baksınlar eğer ordada birşey çıkmaz ise güç kaynağını değiştireceğim.

- - - Güncellendi - - -

Hatta şuan aynı oyunu daha da düşük ayarlarda oynuyorum format kötü etkiledi :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı