HD 7850 ile Crysis 3'ü yüksek ayarlarda oynayabilir miyim?

Mehmet Akif

Hectopat
Daha önce burada ekran kartı alacağım hakkında konu açmıştım. Sistemime sorunsuz şekilde uyacağını söylemişlerdi.
Ancak ben iki ekran kartı arasında kaldım:

1. VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

2. VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart

Ve son olarak ben bu sitemle Crysis 3'ü çok yüksek olmasa da yüksek ayarlarda oynayabilir miyim?
Alacağım ekran kartıyla birlikte sitemim:
İntel Core İ3 550 Cpu,
4 GB DDR3 1333 Mhz Kingston Ram,
Asrock H55M-LE Anakart,
HD 7850 Ekran Kartı

Güç kaynağı kaç Watt ? Volt değil Watt bu arada. Çift fanlı olan modeli alabilirsiniz. Forumda HD 7850 kullanan vardı, onlar yorum yazarsa daha iyi olur.

Hayır benim sormak istediğim hangisinden daha fazla performans alırım ?

- - - Güncellendi - - -

Güç kaynağı problem değil. Recep abiye sordum. Kasa da problem değil.

Ben HD 7870 ile sadece gölge ayarı kapalı ve AA ayarı FXAA olarak ayarlıyken oynayabiliyorum, bir nevi üst ayardır bu. Sen de oynarsın FXAA olarak ayarla gölge ayarını kapat gelişmiş ayarlar kısmında da bazı ayarları orta olarak ayarlarsan oynayabilirsin. Ancak sana tavsiye GTX 660 al alabiliyorsan GTX 660 Ti al alamazsan düz GTX 660 al.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı