HD 7850 ne kadar fark yaratır ?

Bilgisayarkurdu kardeşim sırf bu foruma senin için kaydoldum. Sistemlerimiz senle aynı. Bir de kişi özelliklerinde mesleğe liseli ergen yazmışsın, çok güldüm. Allah seni de güldürsün kardeşim :D

Sistemlerimiz aynı fakat ben HD 7850 aldım. Önceden toksit mi ne, HD 6850 kullanıyordum. Fark var söyleyeyim ama BF3'cüysen aynı performansda HD 7850'de de Ultra'da oynatmıyor. Büyün özellikler ultra fakat Alising midir nedir onu açtığımda FPS 40-50'lere düşüyor. Oyun yavaşlıyor. Saniyelik 25 FPS'ye düşüşler başlıyor. Ben de Custom'dan bütün özellikler Ultra fakar AA açmıyorum, öyle oynuyorum. HD 6850'de de öyle oynuyordum... Ben de mesaj kasmaya çalışıyorum. Forum Donanım'dan kaçtım. Hep bebe dolu ya. Burası güzel bir foruma benziyor kardeşim :)

Ayrıca da HD 7850 OC performansı yüksektir. Yakında kasanın içine klima sistemi dizeceğim :D O zaman 860 çekirdek hızını 1050-1100'lere çıkarmayı düşünüyorum. Overclock'cuyum da. :D Ama voltaj riskli iş. Ayrıca da forumun yazım kurallarına dikkat etmeye çalışıyorum :) Benim pek düzgün yazdığım söylenemez, bu yüzden üzgünüm hızlı yazdığımdan dolayı :D

HD 7850 nin HD 7870 den çok fark olacağını sanmıyorum. Ufak bir O.C ile geçersin o kartı. Crysis 3'ü bende indiriyorum şuanda test ederim ve buraya yayınlarım..

Kesinlikle katılıyorum kardeşim. Birçok kişi overclock ile HD 7870 PCS+'yı geçmiş durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ben zaten 6850'yi satarken zarar edeceğim biraz :D Almışken Tüm oyunları tüm ayarlar Ultra'dayken oynayabileceğim bir kart istiyorum.

7850 alıp Anti açamadıktan sonra bir anlamı kalmıyor benim için. Bilgilerini paylaştığın için sağol. Ben 5+1 sistemi kurup Antisiz ve medium ayarda ama en azından 1920*1080 oynamaya devam edeceğim :D

Alperen Şahin biraz kaba olacak affına sığınarak söylüyorum yalan söylüyorsun. 5-10 saniyelik bile olsa HD 7850 ile Crysis 3'de o ayarda kaç FPS aldığını bize göster Fraps ile FPS değerine bak Bandicam ile kaydet. :D

Çünkü ben 22 FPS alıyorum HD 7870 ile sen 45 FPS alamazsın.

Alperen Şahin biraz kaba olacak affına sığınarak söylüyorum yalan söylüyorsun. 5-10 saniyelik bile olsa HD 7850 ile Crysis 3'de o ayarda kaç FPS aldığını bize göster Fraps ile FPS değerine bak Bandicam ile kaydet. :D

Çünkü ben 22 FPS alıyorum HD 7870 ile sen 45 FPS alamazsın.

Far Cry 3'te, sen 100 FPS alıyorken ben 50 alıyordum :)

Yalancılıkla suçlama hemen adamı, videoyla kanıtlarsa utanırsın Emrah... Bence de alman zor, tabi o ayrı :)

Kanıtlarsa yerin dibine girerim o ayrı mesele de, ancak ben HD 7870 kullanıcısı olduğum için kendimden bu kadar eminim. :D

Bunu söylememdeki neden insanlar HD 7850 alıp Crysis 3'ü en son ayarda oynayabileceğini sanmasınlar diye. Bilgisayar kurdu gaza gelip HD 7850 alabilir :D

Kanıtlarsa yerin dibine girerim o ayrı mesele de, ancak ben HD 7870 kullanıcısı olduğum için kendimden bu kadar eminim. :D

Bunu söylememdeki neden insanlar HD 7850 alıp Crysis 3'ü en son ayarda oynayabileceğini sanmasınlar diye. Bilgisayar kurdu gaza gelip HD 7850 alabilir :D
Şöyle bir şey var. Bende bu kadar FPS kesinlikle beklemiyordum. Belki ayarlarda bir nokta atlamışımdır. Tekrar kontrol edip video hazırlarım. Ama yalancı demen biraz zoruma gitti kardeşim. Forumdaki herkes gibi seni de çok severim. :)

Yalancı dememi espirili yandan yakalamaman da beni üzdü. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı