HD 7850 OC Ekrana Görüntü Gelmeme Sorunu

Recep Kaan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar HD 7850 OC ekran kartım var. Dün akşam hic sorun yoktu oyun oynuyodum elektirik 1 saniyeligine gitti hemen geldi bende bilgisayarı tekrar açtım sorun olmadı açıldı. Ekran kartı sürümünü güncelleyeyim dedim bari güncelledim yattım. Bugün kalktim tekrar oyun oynarken FPS düşüşü meydana geldi. Hic sorun cikmazken normalde elektrik kesintisinden olabilir diye dusundum. Dedim bari bi tozunu alayım kasanin. Ekran kartini çıkardım temizledim, RAM'i cikarip taktim. İslemciye hiç dokunmadim. Ondan sonra tum kablolari taktim kurdum PC'yi ama bu sefer de bilgisayar çalışıyor ama ekrana görüntü gelmedi. Sizce neden olabilir ?

Edit : Arkadaşlar bilgisayarı açıyorum görüntü gelmiyo ya hani 3 4 dakika sonra kendi kapanıyor şimdi farkettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını söküp Onboard ile dene önce.

Hocam onu denicektim fakat anakartta onboard olmadığı için deneyemedim. Şimdi şunu farkettim islemcinin kilidini acik unutmusum resimde goreceginiz onun etkisi olabilir mi fanı cok yavas dönüyordu bir bakayım dedim kilit açık kalmış.

Fx 6300

Yardımlarınızı bekliyorum çok önemli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı