HD 7850 Sisteme İşlemci Önerisi

• Konuyu başlatan Mustafa Döner
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B
M

Mustafa Döner

Ziyaretçi
Arkadaşlar alacağım ekran kartı;

AMD HD radeon 7850 2GB 256bit
4GB DDR2 800MHz RAM var.

İnternetten bir baktım da kimi AMD FX4100 diyor, kimi intel core i3 6100 kimi ise AMD FX8350. Benim için hangi işlemci iyi? 500watt bir powera sahibim. Gerekli ise anakartı değiştiririm ama bence gerekmez.

Anakart gigabyte GA-P31-ES3G.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakardın eski bunun için anakardı değiştirirsen daha iyi olur ileriye dönük. ir sistem olmuş olur anakrttan sonrada ekran kartını tavsiye ederim yeni oyunları oynaya bilmek için gerekli

Anakardın eski bunun için anakardı değiştirirsen daha iyi olur ileriye dönük. ir sistem olmuş olur anakrttan sonrada ekran kartını tavsiye ederim yeni oyunları oynaya bilmek için gerekli

Güzel cevabın için teşekkür ederim tavsiyenize uydum ve sistemi topladım GTA5 YÜKSEK ayarlarda 56 FPS'nin altına inmiyor..

İ3 6100 hem güncellik hem de performans açısından tercih edilebilir.

Güzel cevabın için teşekkür ederim tavsiyenize uydum ve sistemi topladım GTA5 YÜKSEK ayarlarda 56 FPS'nin altına inmiyor..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı