HD 7850 Sisteme Watch Dogs-Geliştirme

blackblue

Kilopat
Merhaba Technopat

Benim sistemim şu şekilde:
1-HD 7850 Sapphire 1GB O.C Edition Dual-X
2-Corsair Vengance 4GB 1600MhZ Ram
3-AMD FX-6300 İşlemci
4-Eski Bilgisayarımdan Kalan Seagate 200GB HDD
5-Corsair Kasayla Gelen 500Watt %85 (80 de olabilir) Güç Kaynağı

Ben bu yaz bilgisayarımı ya geliştireceğim yada paramı arkadaşlarımla yiyeceğim. Tabii 4GB 2. Corsair Ram'i alacağım mecburen. Fakat ekran kartım konusunda şüpheliyim. Şuan elimde 200TL mevcut. Ekran kartımı da 2.El ne kadara satacağımı bilmediğim için tam bir fiyat diyemeyeceğim. (400TL olabilir belki belki olamaz onu da ayrıca belirtirseniz sevinirim) Ayrıca eğer şuan ki sistem yeterliyse Steam'dan alacağım Watch Dogs'u. 60$'a değer mi ?. Ayrıca ekran kartı nVdia (böyle yazılıyordur umarım) olursa sevinirim. Vatan Computer'in kampanyasıyla yanında verdiklerini duydum. Şimdiden teşekkürler.

Önceliğin ekran kartı olsun, 4gb ram ile watch dogs gayet akıcı bir şekilde oynanabiliyor. Youtube'dan videolara bakabilirsin.
Gerçek anlamda watch dogs'un tadını çıkarmak istiyorsan da en azından bir gtx 760 almanı öneririm. Fiyatlarını araştırabilirsin.

Bütçem 400TL civari 2.El satarsam ne kadar edeceğini bilmiyorum çünkü 500Watt güç kaynağım var. 400TL'ye 7850'mden daha iyi bir kart alabilecek miyim ? Link atarsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı