HD 7870 Crysis 2 test (Video)

Arkadaşlar CD'den yüklemiştim sürücüyü, evet indirdim kurdum gerekli güncel sürücüyü ama size söyleyeyim hiç bir oyunda 1 FPS bile fark etmedi.

Fakat şöyle yaptım: eski ekran kartı sürücüsünü nasıl sileceğimi bilmiyorum. Ben de onu silmeden kurdum yeni sürücüyü. Sizce silmeli miyim? Ve nasıl silinir? Siliyorum yeniden dene diyor.

Öyle bi dünya yok abi. Sürücünün sürüm notlarına bakarsın, hangi oyunlarda ve hangi ekran kartı modellerinde hız artışı olduğunu orada yazar.

Mesela 12.9 Beta ile Lost Planet 2 performansı %10 artmış. Sende bu oyun yüklü mü? Hiç sanmıyorum. Güzel oyun mudur? Kesinlikle!

Arkadaşlar yeni video eklendi Crysis 2 ile ilgili bir video çekdim. Kaç zamandır güzel bir program arıyordum hem masaüstünü hem de oyunu kaydedebilen bir program arıyordum ve sonunda buldum. Bandicam adlı program çok muhteşem bir program 10 dk kayıt süresi var, en az Fraps kadar başarılı.

Şimdi Crysis 2 test ettim daha sonra Crysis 1'i de test edeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

720p izleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı