HD 7950 vs GTX 760

Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Vatan bilgisayardan hd 7950 siparişi vermiştim, daha kargoya verilmedi. Merak ettiklerim şunlar; gtx 760 daha iyi dediler, kargoya daha vermedikleri için sipariş iptali olabilir mi? Gtx 760 almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz el veriyorsa GTX 760 daha iyi bir karttır. İptal durumu nasıl olur bilmiyorum. Daha önceki konudaki gibi bütçenizi zorlayacaksa ama çok da zorlamaya gerek yok. Birkaç sene sonra gerekirse daha iyi bir ekran kartıyla değiştirirsiniz.

Evet daha fazla.

900x900px-LL-2682d082_perfrel_1920.gif

Siparişinizin kargoya verilip verilmemesi önemli değil. Bildiğim kadarıyla elinize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde ürünü iade/değişim yapma hakkınız var. İlgili bağlantıdaki maddeleri okursanız daha ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Siparişinizin kargoya verilip verilmemesi önemli değil. Bildiğim kadarıyla elinize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde ürünü iade/değişim yapma hakkınız var. İlgili bağlantıdaki maddeleri okursanız daha ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Orada ki madde de önemli diye not yazmışlar, kısaca paket açılmadıysa iade yada değişim olurmuş ama ürün ambalaj ve kutusu açılırsa adios...

Sizi yanlış anlamış olabilirim. Siz beni doğru anlayın. Demek istediğim konuyu başlatan arkadaş HD7950 siparişi vermiş. Ancak daha sonra kafası karışmış ve GTX760'ı almanın daha mantıklı olduğu kanısına ulaşmış. Siparişi iptal edip etmemenin mümkün oldup olmadığını sormuş. Bu durumda içinde bulunduğu şartlara göre ürün eline geçse bile 7 gün içerisinde (üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum olmadığı sürece paket açılsa dâhi) iade bildirimini yapıp ürünü iade edebilir. Ürün de henüz eline geçmediği için bu şartlardan hiçbiri fiziken gerçekleşmiş olamaz. Yani siparişi rahatlıkla iade edebilir ve istediği GTX760'ı satın alabilir. Yanlış birşey yazdıysam veya yanlış anlattıysam kusuruma bakmayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı