HD 7990 Devil mı GTX 690 mı?

Bazı testlerde GTX 690 önde. Fakat kartın şöyle bir sıkıntısı var, çözünürlük ne kadar düşükse, kartın performansı o kadar düşüyor.

bf3_1280_800.gif

Yani anlayacağın, bu kartla oynayacağın oyun yüksek çözünürlükte olmalı.

bf3_1920_1200.gif

Kurban olurum ben öyle sıkıntıya. Keşke her kart öyle olsa. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı testlerde GTX 690 önde. Fakat kartın şöyle bir sıkıntısı var, çözünürlük ne kadar düşükse, kartın performansı o kadar düşüyor.

Yani anlayacağın, bu kartla oynayacağın oyun yüksek çözünürlükte olmalı.

Biz ona çözünürlük demeyelim de ; Directx 9 ve Directx 11'de FPS fark ediyor diyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Directx 9 dan ayarı Directx 11 yapınca tabiki değişir o mutlak şart. Arkadaş HD 7990 ile çözünürlüğü azaltınca oyunu daha az FPS değerinde oynuyorsun demek istemiş, evet gerçekten de öyle.

Directx 9 dan ayarı Directx 11 yapınca tabiki değişir o mutlak şart. Arkadaş HD 7990 ile çözünürlüğü azaltınca oyunu daha az FPS değerinde oynuyorsun demek istemiş, evet gerçekten de öyle.

Değişir, sonuna kadar katılıyorum ancak mantıken düşünürsek çözünürlük düşünce FPS artar. Yanlış bir şey var ise bir kaynakla birlikte bizi bilgilendirin :)

Değişir, sonuna kadar katılıyorum ancak mantıken düşünürsek çözünürlük düşünce FPS artar. Yanlış bir şey var ise bir kaynakla birlikte bizi bilgilendirin :)

Testlerin yayınlandığı sitede hangi Directx modunda ve hangi ayarlarda test edildiği yazmıyor, açıkcası ben gerçek olduğuna inanmıyorum o testlerin.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı