HD 8500M ani FPS düşüşü

taydiyed

Picopat
Merhabalar ben oyun oynarken aniden FPS düşüşü yaşıyorum. Ekran kartım AMD HD 8500M bir de örnek verecek olursam; oyun oynuyorum hiç sıkıntı yok, sıfır kasma ancak biraz o şekilde oynadıktan sonra bir anda düşüyor. Test ettim çok kalabalık yerlere veya çok ateş edilen yerlere girince de olmuyor. Bildiğiniz kafasına göre bir anda düşüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben oyun oynarken aniden FPS düşüşü yaşıyorum. Ekran kartım AMD HD 8500M bir de örnek verecek olursam; oyun oynuyorum hiç sıkıntı yok, sıfır kasma ancak biraz o şekilde oynadıktan sonra bir anda düşüyor. Test ettim çok kalabalık yerlere veya çok ateş edilen yerlere girince de olmuyor. Bildiğiniz kafasına göre bir anda düşüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem gereksinimlerinizin tamamını yazınız.

Tüm sistemi yazar mısınız? Ayrıca harddisk mi var SSD mi?

Bildiklerimi yazayım:
4 GB DDR3 RAM.
i3 3110M 2.40GHz 4 çekirdek.
500 GB'ya yakın HDD.
64 Bit.
Windows 10 Pro education.
Ve bilgisayarımda dahili ekran kartı olarak Intel HD Graphics 4000 var ancak ben oyunlarda AMD HD 8500M kullanıyorum.
Beyler lütfen yardım edin be

Son düzenleme:
Hangi oyunlarda oluyor? Ayrıca HDD ve 4 GB RAM ile Windows 10 kullanmak oyun konusunda performansı kötü etkiliyor. RAM zaten az, bir de Windows 10 diğer serilere göre (Windows 7, vista, 8.1) daha fazla RAM kullanıyor.

Hangi oyunlarda oluyor? Ayrıca HDD ve 4 GB RAM ile Windows 10 kullanmak oyun konusunda performansı kötü etkiliyor. RAM zaten az, bir de Windows 10 diğer serilere göre (Windows 7, vista, 8.1) daha fazla RAM kullanıyor.

Evet bilgisayarımı zaten ilk aldıgımda Windows 8.1 vardı bilgisayar Windows 8'i destekliyor ona mı geçiş yapayım diyorsunuz?

Geri
Yukarı