HD 8550 yerine ekran kartı önerisi

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaza doğru PC'ye yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Araştırma yapmaya başladım. Anakartımın hangi PCI-e'ye sahip olduğunu öğrenmek için anakart modeline bakmak istedim ama 2 saniye sonra aklıma Casper bilgisayar kullandığım geldi :(. Sonra şu an kullandığım ekran kartının kaç olduğunu öğrenmek geldi aklıma ve 2.0 olduğunu emin olmamakla birlikte gördüm. Eğer bakmak isterseniz ekran kartım Radeon HD 8550. Ve şu siteden baktım ben.https://videocardz.net/amd-radeon-hd-8550
Yardım eden herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaza doğru konu açman daha doğru olacaktır. Şu an piyasa kötü ve yazın ne olacağı belli değil.

Anladım. Ama bana ekran kartının PCI-e'sinden yola çıkarak anakartımın kaç PCI-e desteklediğini söyleyebilir misin?
Bütçeniz nedir?

Şu an bir bütçe yok. Siz sadece PCI-e 2.0 uyumlu en iyi ekran kartı modellerini yazın yeterli. Yazın onların fiyatlarına göre uygun ve iyi olanını alacağım.

Anladım. Ama bana ekran kartının PCI-e'sinden yola çıkarak anakartımın kaç PCI-e desteklediğini söyleyebilir misin?

Şu an bir bütçe yok. Siz sadece PCI-e 2.0 uyumlu en iyi ekran kartı modellerini yazın yeterli. Yazın onların fiyatlarına göre uygun ve iyi olanını alacağım.

Bu konuda uzman değilim ama Quadro'dan sonra en iyisi GT730.

Geri
Yukarı