HD 8610G CS:GO'da kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 8.1

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
RAM
4+4
Ekran kartı
RadeoN 8610G
İşlemci
Amd A-10 5745H
Merhaba benim eski bir laptopum var ve Valorant'ta MSI Afterburner'dan baktığımda 40-50 arası FPS alıyorum en düşük ayarlarda. Sizce ben CS:GO indirsem kaç FPS alırım?

Not: Arkadaşlar alacağım FPS değerini örnek olarak "50-60" arası gibi belirtirseniz direkt 50 FPS alırsınız yazmazsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yani hocam çok çok düşük değerler alırsınız, nokta atışı söyleyemeyeceğim ama. Öylesine girecekseniz CS:GO'ya sırf muhabbet olsun diye, girersiniz. Ama çok kötü olur yani çok kötü oynarsınız sıkıcı olur sizin için söyleyeyim.

1024x768 çok düşük ayarlarda denersiniz şansınızı. CS:GO işlemciye yüklenen bir oyun ve işlemciniz de yetersiz.

Yani hocam çok çok düşük değerler alırsınız, nokta atışı söyleyemeyeceğim ama. Öylesine girecekseniz CS:GO'ya sırf muhabbet olsun diye, girersiniz. Ama çok kötü olur yani çok kötü oynarsınız sıkıcı olur sizin için söyleyeyim.

1024x768 çok düşük ayarlarda denersiniz şansınızı. CS:GO işlemciye yüklenen bir oyun ve işlemciniz de yetersiz.
Hocam ben kaliteye çok önem veren bi kişi değilim o yüzden en düşük çözünürlükte ve en düşük ayarlarda oynuyorum. En düşük ayarlarda kaç alırım?

50'yi zorlayabilirsiniz. Ama sis atışlarında, aksiyonlarda değişebilir bu durum. Kaliteye önem vermiyorsunuz ama işte performans kısmı sıkıntılı biraz.
Hmmm tamam hocam. Görüşü olan varsa ve yazarsa sevinirim.
Hocam girdim CS:GO ya yaklaşık olarak 40-50 alıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı