HD Graphics 4600 sürücü güncellemesi sonrası eski sürücü görünüyor

Emrah54

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım Intel HD Graphics 4600. Bu kartın güncel sürümünü (15.36.38.5117) üreticinin sitesinden indirip, sürücüyü komple kaldırıp tekrar güncelliyorum. Güncelleme işlemi bittikten sonra sürücünün özelliklerine baktığımda eski sürüm (10.18.14.5117) yüklenmiş olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir? Ayrıca bir de oyunlarda uygulamanın grafik donanımına erişimi engellendi hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masası > donanım ve ses > aygıt yöneticisi > görüntü bağdaştırıcılarından ekran kartına sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir de, bilgisayarımdaki sürücülere göz at de, bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerinden seçmeme izin ver deyip en son sürümü seç, ileri de kur. Bildiklerim bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir.

Denetim masası > donanım ve ses > aygıt yöneticisi > görüntü bağdaştırıcılarından ekran kartına sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir de, bilgisayarımdaki sürücülere göz at de, bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerinden seçmeme izin ver deyip en son sürümü seç, ileride kur. Bildiklerim bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sürücünün zaten en son sürümü yüklü diyor ama üreticinin sitesinde yeni güncellemeler var. Benim indirdiğimde zaten son sürüm 2020 yılana ait yüklediğimde sürücü sürümü eski sürüm 2019 oluyor.

Tamam işte dediğim sayfadan en son indirdiğiniz sürümü seç. Windows eski sürümü görüyor olabilir.
Ve ekran parlaklığını değiştirebiliyor musun? Sürücüde uyumsuzluk olduğu zaman değişmiyor, o yüzden sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı