HD Graphics 500 sisteme oyun önerisi

Hocam, gerçekten ETS 2 açar mı ya? Arkaya bir müzik, ver elini otoyola. Eğer açarsa yüklemek istiyorum, ama boşa da indirmekten korkuyorum, internet hızım da laptopum kadar kötü :D

Dediğim her oyunu HD 405'te oynayabiliyorum, bir şüphen olmasın FPS konusunda. Benim ekran kartı çok daha kötü.

ETS 2 ise en yeni sürüm değil, 1.36 sürümü. Steam üzerinden eski sürüm oynuyorum. Ki şunu bil, korsanı pek çalışmıyor. DLC'lere gelen zamlar sayesinde malum yola başvurmuştum o zamanlar ve korsan 1.36 da denedim. Ama hep arızalıydı, şu DLC'leri okuyup DRM'i devre dışı bırakan şey oyunu fena bozuyor. Tavsiyem oyunu Steam'den alman.

1.44'ü 400P'de 10 FPS falan açıyordu, yani yeni sürüm işini unutmalısın.
Bu arada, arka plandaki Mafia 2 Wallpaper'i ile anladığım kadarıyla, Mafia 2 severlerindensin hocam, böyle bir oyun benim için de çok güzel ve özel. Çelik - meyhaneci şarkısı sanki bu oyun için yazılmış gibi geliyor bana bazen :D muratabi GF zamanlarından beri severek oynadığım bir oyun Mafia 2.

Evet, Mafia 2'yi çok severim. Rahat 5-6 kez bitirmişimdir. Ek olarak onu da oynamanı öneririm, yeniden oynamanın zararı yok :D

Dediğim her oyunu HD 405'te oynayabiliyorum, bir şüphen olmasın FPS konusunda. Benim ekran kartı çok daha kötü.

ETS 2 ise en yeni sürüm değil, 1.36 sürümü. Steam üzerinden eski sürüm oynuyorum. Ki şunu bil, korsanı pek çalışmıyor. DLC'lere gelen zamlar sayesinde malum yola başvurmuştum o zamanlar ve korsan 1.36 da denedim. Ama hep arızalıydı, şu DLC'leri okuyup DRM'i devre dışı bırakan şey oyunu fena bozuyor. Tavsiyem oyunu Steam'den alman.

1.44'ü 400P'de 10 FPS falan açıyordu, yani yeni sürüm işini unutmalısın.

Evet, Mafia 2'yi çok severim. Rahat 5-6 kez bitirmişimdir. Ek olarak onu da oynamanı öneririm, yeniden oynamanın zararı yok :D
ETS2 Steam de var hocam, bahsettiğin sürümü kurarım, ETS2 de bizim kalbimizde tahtı olan bir oyun. Ek olarak, bu sistem Mafia 2'yi açar mı hocam ?

ETS 2 Steam de var hocam, bahsettiğin sürümü kurarım, ETS 2 de bizim kalbimizde tahtı olan bir oyun. Ek olarak, bu sistem Mafia 2'yi açar mı hocam?

Ben N3710, 4 GB RAM ve HD 405'li sistemde oynuyorum, ki attığım fotoğraftaki tüm oyunlar o sistemde oynanabiliyor, Mafia 2 de 800x600 Low'da 30 FPS'te çalışıyor. Bence oldukça ideal, o şekilde hem DLC hem ana hikayeyi bitirmiştim.

Kısacası, sistemin Mafia 2'yi oynatır dostum. Ha tabii ayarları düşürmen gerek.

Ben N3710, 4 GB RAM ve HD 405'li sistemde oynuyorum, ki attığım fotoğraftaki tüm oyunlar o sistemde oynanabiliyor, Mafia 2 de 800x600 Low'da 30 FPS'te çalışıyor. Bence oldukça ideal, o şekilde hem DLC hem ana hikayeyi bitirmiştim.

Kısacası, sistemin Mafia 2'yi oynatır dostum. Ha tabii ayarları düşürmen gerek.
Teşekkürler hocam, tek sorun benim Steam de Mafia 2 yok, Definitive Edition var Epic Games de, Steam'den bakıcam artık, bütçe desteklerse oynarım.

Geri
Yukarı