HD Graphics 620 güncelledikten sonra parlaklık ayarlanmıyor

Melih59Arık

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Casper Nirvana F800 serisi bilgisayarımda 940MX ekran kartı ve Intel HD Graphics 620 var. son güncellemeyle bilgisayarımda bilmediğim bir hata oluştu. hatam şöyle;
Fn + F5-F6 bastığımda ekran parlaklığını ayarlayabiliyordum, bunu yapamıyorum.
HDMI kablosuyla televizyona bağlayıp ekran paylaşımı yapabiliyordum, bunu artık yapamıyorum.

Şu an için aldığım hatalar bunlar, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Diyecek arkadaşlar olabilir, aygıt yöneticisinden sürücüye geri dön seçeneği aktif değil. Güncellememi Intel'in kendi sayfasından yaptım. Aşağıya bıraktığım görselde parlaklık seviyesini arttırma ve azaltma butonu oluyordu, o da yok. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. İyi forumlar.

sadsada.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Casper Nirvana F800 serisi bilgisayarımda 940MX ekran kartı ve Intel HD Graphics 620 var. son güncellemeyle bilgisayarımda bilmediğim bir hata oluştu. hatam şöyle;
Fn + F5-F6 bastığımda ekran parlaklığını ayarlayabiliyordum, bunu yapamıyorum.
HDMI kablosuyla televizyona bağlayıp ekran paylaşımı yapabiliyordum, bunu artık yapamıyorum.

Şu an için aldığım hatalar bunlar, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Diyecek arkadaşlar olabilir, aygıt yöneticisinden sürücüye geri dön seçeneği aktif değil. Güncellememi Intel'in kendi sayfasından yaptım. Aşağıya bıraktığım görselde parlaklık seviyesini arttırma ve azaltma butonu oluyordu, o da yok. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. İyi forumlar.

Eki Görüntüle 910931
Sürücüyü Casper'ın kendi sitesinden indir.
Tabi kurmadan önce şu anda kurulu olan driveri DDU ile kaldır.

Geri
Yukarı