HD Graphics 620 sürücüsü nereden bulunur?

Çalıkuşu

Hectopat
Yer
Paradis Island
NVIDIA'yı silip kuracaksınız, sonra Intel'i silip kuracaksınız. Rehberde anlatılıyor. Güvenli modda internete bağlanamayabilirsiniz, sürücüleri önceden indirin o yüzden.

Benim laptopta önce sizin dediğiniz gibi indireceğim. Ama Intel(r) HD Graphics 620 driver dediğimde bulamıyorum, indirme linkini vs. yardım eder misiniz?

Benim laptopta önce sizin dediğiniz gibi indireceğim. Ama Intel(r) HD Graphics 620 driver dediğimde bulamıyorum, indirme linkini vs. yardım eder misiniz?

Buradan indirebilirsiniz: Yükle Intel® Grafikleri - Windows® 10 DCH Sürücüleri

Kurmayı bilmiyorsanız bu rehber yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DDU ayarlarını oynamayın, rehberde bir-iki ayar açtırılıyor onları açın sadece. Onun dışında kaldırıp kurma olayı hepsi için aynı.

DDU ayarlarını oynamayın, rehberde bir-iki ayar açtırılıyor onları açın sadece. Onun dışında kaldırıp kurma olayı hepsi için aynı.

Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Hocam bu yüklenen Intel, NVIDIA, DDU bunları kaldırsam bir şey olur mu yoksa kenarda dursun mu?

Hocam çok soru sordum kusura bakmayın ama ekran kartı güncelledim ve bir başka konuda arkadaş cihaz anakakartıyla üretici sitesinden diğer sürücüleri indir falan dedi. Sadece ekran kartı yeter mi diğerlerini de kurayım mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı