HD Graphics ile hangi oyunlar oynanır?

FB HyperCarry

Femtopat
Daha fazla  
Sizce bunla ne oynayabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    96,2 KB · Görüntüleme: 81
Eski ve düşük sistem isteyen oyunları oynayabilirsin, oyun zevkine kalmış tabii ama birkaç rastgele oyun önereyim;
Minecraft bedrock edition, gta san andreas, undertale, kerbal space program, Insurgency, The Long Dark, Night in the Woods.
Bazı orta seviye oyunları da çözünürlüğü düşürerek oynayabilirsin mesela gta 5'i 1024 çözünürlükte Intel HD 5500 ile 20FPS oynuyordum.

HD Graphics ile hiçbir oyun oynanmaz, sadece görüntü alabilmek için var.

Forumlardaki en yanlış bilgilerden biri. UHD630 ile Valorant 150 FPS kadar aldığım oluyor.
Tam olarak grafik birimi modeliniz nedir? Sistemin tam özelliklerini belirtirseniz yorumlamak daha kolay olur.
Kaba tabirle 2010 öncesi oyunları oynatabilir tabii garantisi yok. Birkaç yıl daha eskisi veya daha yenisini de oynatabilir.

Forumlardaki en yanlış bilgilerden biri. UHD630 ile Valorant 150 FPS kadar aldığım oluyor.

Benim yüksek güçlü APU'lara lafım yok zaten. Ayrıca yanlış bilgi vermedim, evet HD Graphics sadece görüntü almak için var ve arkadaşın attığı ekran görüntüsüne göre paylaşımlı ekran kartının 64MB VRAM'i mevcut, bu da konu sahibinin APU'sunun eski olup sadece görüntü alabileceğinin kanıtlarından birisi.

Benim yüksek güçlü APU'lara lafım yok zaten. Ayrıca yanlış bilgi vermedim, evet HD Graphics sadece görüntü almak için var ve arkadaşın attığı ekran görüntüsüne göre paylaşımlı ekran kartının 64MB VRAM'i mevcut, bu da konu sahibinin APU'sunun eski olup sadece görüntü alabileceğinin kanıtlarından birisi.
Benim de böyle bir sistemim var. Çoğu oyunu oynatıyor.

VALVe oyunlarının hemen hemen hepsi.

Yeni konular

Geri
Yukarı