HD Sentinel kesin bilgi verir mi?

Bu HD sentielde hocam niye böyle.

SSD için optimizasyon sorunları olabiliyor. Sonuç olarak HDD'ler için dizayn edilmiş program. Sen konuyu açarken SSD için açsaydın daha doğru bilgiler alırdın.

Bir de Samsung Magician'da sağliğına nereden bakılmakta belki bende yanlış görmüşümdür.

SS paylaş cevap vereyim net olarak sana.

SSD için optimizasyon sorunları olabiliyor. Sonuç olarak HDD'ler için dizayn edilmiş program. Sen konuyu açarken SSD için açsaydın daha doğru bilgiler alırdın.

Eve gelince atacağım.

Sizi birazcık bekletebilirim.

Crystal diskinfodada aynı.

1638968459107.png

Hocam %40değilmiş akat ben bu değerede güvenemedim.
@Saint Lucia

Son düzenleme:
Eve gelince atacağım.

Sizi birazcık bekletebilirim.

Crystal diskinfodada aynı.

Eki Görüntüle 1236531
Hocam %40değilmiş akat ben bu değerede güvenemedim.

SSD'in tertemiz. Bak Magician üzerinde "Performance Benchmark" var. Oradan test yapabiliyorsun. Gördüğüm kadarıyla da daha önce yapmışsın. Değerler sorunsuz. Eğer güvensizlik devam edecekse sizi psikolojinizle yalnız bırakacağım.

SSD'in tertemiz. Bak Magician üzerinde "performance benchmark" var. Oradan test yapabiliyorsun. Gördüğüm kadarıyla da daha önce yapmışsın. Değerler sorunsuz. Eğer güvensizlik devam edecekse sizi psikolojinizle yalnız bırakacağım.

Recep bey test yapmıştı fakat bitmesine rağmen ömrünün burada öyle göstermişti ama SSD sorunsuz çalışıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı