HD Tune Pro 0xc000007b hatası

Pratzkaa

Hectopat
Daha fazla  
HD Tune Pro trial dosyasını indirdim, kurdum ama açamıyorum. Açmayı denediğimde "uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b)." Diye uyarı veriyor. Bugün format attım ve böyle oldu, dün HD Tune'a girebiliyordum.

Dosya Ekleri

• Hata Metni.png
    Hata Metni.png
    279,3 KB · Görüntüleme: 34
Rapor paylaşın.

Raporlarınızı bizler ile paylaşırsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Rapor paylaşın.

Hocam bu sefer de böyle bir hatayla karşılaştım, Yönetici olarak da çalıştırdım ancak sonuç aynı

Hocam bu sefer de böyle bir hatayla karşılaştım, yönetici olarak da çalıştırdım ancak sonuç aynı.

Visual C++ yazılımlarını kaldırıp bu linkten tekrar indirmen gerek. Sanırım hiçbir programı açamıyorsun yeni format attın ve bu yazılım sizde bulunmuyor.

C++ Sürümlerini kaldırıp kurduktan sonra sorun düzelmez ise geri yükleme yapıp tekrar deneyin sorun devam ederse temiz kurulum ile güncel temiz bir kurulum yapın.

C++ Sürümlerini kaldırıp kurduktan sonra sorun düzelmez ise geri yükleme yapıp tekrar deneyin sorun devam ederse temiz kurulum ile güncel temiz bir kurulum yapın.

HD Tune hâlâ aynı hatayı veriyor, Windows Update'i çalıştırdım. Olmazsa sıfır bir Windows 7 için bilgisayarcıdan DVD alacağım sanırım, internette modifiyeli Windowslar var.
HD Tune hâlâ aynı hatayı veriyor, Windows Update'i çalıştırdım. Olmazsa sıfır bir Windows 7 için bilgisayarcıdan DVD alacağım sanırım, internette modifiyeli Windowslar var.
Hocalarım Windows 7 temiz kurulum dosyası atabilir misiniz bana, hep modifiyeli Windows görüyorum internette.
Not: Sorun çözüldü. Yeni bir kaynaktan sıfır kurulum yaptım ve artık uygulama çalışıyor. Modifiyeli Windowslara bulaşmayın :p

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı