HD350BT değişim cihazında dip ses var

212374

Kilopat
Satın aldığım kulaklığı geldiği gibi servise yolladım, servis değişim yaptı ama yeni gönderdikleri kulaklıktada dip ses var, ayrıca kulaklık pedlerinden birisi yamuk.

Bu kulaklığı kullanan var mı? İnternette hiç dip ses sorunu yaşayanı görmedim.

Elimde WH-CH510 var, onda böyle bir sorun yok.

Satın aldığım kulaklığı geldiği gibi servise yolladım, servis değişim yaptı ama yeni gönderdikleri kulaklıktada dip ses var, ayrıca kulaklık pedlerinden birisi yamuk.

Bu kulaklığı kullanan var mı? İnternette hiç dip ses sorunu yaşayanı görmedim.

Elimde WH-CH510 var, onda böyle bir sorun yok.

Dip ses, kısık ses dinlemediğiniz sürece sorun yoktur. Ama pedin yamuk olması sorun.

Dip ses, kısık ses dinlemediğiniz sürece sorun yoktur. Ama pedin yamuk olması sorun.
Mesela ses kesilir kısa bir süre dip ses gelir ve gider bu bir sorun değil ama ses varkende dip ses duyuluyor.

Peddeki yamuklukta çok bir şey değil ama ilk gelen üründe yoktu.

20211203_172705.jpg

Farkli kaynakla denediginde de devam ediyor mu "dip ses" dedigin sorun? Eger baska kaynaktan dinlerken olmuyorsa sorun kulaklikta degildir.

Denedim.
Bugün aradılar cihazımda sorun olmadığını para iadesi verebileceklerini ya da ürünü geri yollayacaklarını söylediler. Bende ürünün sıkıntılı olduğunu değişim istediğimi belirttim bir daha serbisle görüştüler üründe sıkıntı olmadığını normalde değişim yapmadıklarını ama bu sefer yapacaklarını söylediler bir daha ürünü yollarsam değişim yapmayacaklarını para iadesi vereceklerini söylediler 3.kulaklığı yolluyorlar umarım bu sefer sıkıntısız ürün gelir.
Aynı kulaklığı yeniden yollamışlar aradığımda bir yanlışlık olmuş nir daha yollayın dediler 2 haftada 3 kez servise gitti kulaklık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı