HD6670 ekran kartı MSI G31M3 anakarta uyar mı?

Alper Demir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ekran kartım bozuldu ve yeni bir ekran kartı almak istiyorum. A

lmak istediğim ekran kartı bu: VATAN COMPUTER - ASUS - HD6670 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart

Ancak sistemimle uyuşurmu diye şüpheye düştüm.

Sistem Özellikleri:

İşlemci:İntel Core2 Quad Q8400
Anakart:MSI G31M3(CN-7529)
Ram:2x2 4gb
500gb hhd var.

Bu ekran kartı anakartıma uyarmı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sormayı unuttum bu ekran kartını kaç watt psu da kullanmam gerekir benim güç kaynağım 300 watt.
Ayrıca kuzenim bana şöyle dedi anakart directx 9 destekliyormuş ekran kartı ise 11 destekli kuzenim görüntü gelmeyeceğini söylüyor sizce doğrumu ekran kartı çalışırmı ?

- - - Güncellendi - - -

Tamam Recep abi o zaman yakın bir zamanda vatan dan alırım teşekkürler.
Bu kartı kaç psu da kullanmam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sormayı unuttum bu ekran kartını kaç watt psu da kullanmam gerekir benim güç kaynağım 300 watt.
Ayrıca kuzenim bana şöyle dedi anakart directx 9 destekliyormuş ekran kartı ise 11 destekli kuzenim görüntü gelmeyeceğini söylüyor sizce doğrumu ekran kartı çalışırmı ?

- - - Güncellendi - - -

Tamam Recep abi o zaman yakın bir zamanda vatan dan alırım teşekkürler.
Bu kartı kaç psu da kullanmam lazım ?

Görüntü gelmese bile bunun DirectX 9 ve 11 ile uzaktan yakından alakası yok. "İşkembeden sallıyor" tabiri cuk oturuyor. Görüntü gelir.

350-300W kaliteli bir PSU yeterli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı