HD6850 oyunlarda ne kadar daha idare eder?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Sistemimi 2 sene önce toplamıştım ve o zamandan bu zamana ne oyun olursa olsun son ayarlara attım ve atmaya devam etmek istiyorum. Yalnız gelecek dönemde çıkan oyunları bu şekilde ya da mesela sonraki 2 sene için çıkan oyunları bu şekilde oynamak istiyorum. Bunun için uzun vadede süreye de bağlı olarak neleri değiştirmeliyim? Sistemim: 550W, i5 2400 3.1 Ghz, MSI HD6850 Cyclone, MSI P67, 8GB RAM,120GB Corsair SSD (SSD daha bu sene alındı).

Çok güzel bir yatırım yapmışsın. Bu sisteme alman gereken iki şey var. Bunlardan biri donanım: AMD R9 270X veya GTX 760 ekran kartı. Diğer de yazılım: Windows 8.1 64 Bit. Bunları aldıktan sonra son olarak anakartına da BIOS güncellemesi de yaparsan yeni nesil oyunları sorunsuz oynamaya devam edebilmen gerek. Bu arada güç kaynağını da değiştirmen gerekebilir. 750 Watt 80 Plus bir PSU daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı