HD6870 veya HD7850

HakanDağhan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 1-2 tane ekran kartı seçtim. Bu kartlar iyi mi ve siz ne kartlar önerirsiniz ?

PSU: 600W 80+

Ürünleri Vatan'dan almak istiyorum. Hafta sonu indirimi varmış. Her hafta yapıyor mu bu indirimleri ?

Powercolor HD6870 310 TL 1GB VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD6870 GDDR5 1GB 256Bit AMD RadeoN DX11 Ekran Kart

Sapphire HD7850 350 TL 1GB VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Sapphire HD6850 Dual-X 300 TL 2GB VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD6850 Dual-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

350 TL bütçen varsa, SAPPHIRE HD7850 kartını öneririm. Ben OC versiyonunu kullanıyorum. BF4'ü yüksek ayarlarda oynatabilecek bir kart.

2. ekran kartı o bütçeye en iyi alınabilecek. Arkadaşın dediği OC edilmiş olana bütçen yetmeyecektir.

Peki. AMD'nin kartları güvenilir mi ? Sapphire malzemesi biraz kalitesiz geldi gibi ve GTA 5 ve Crysis 3'te sıkıntı olmaz, değil mi ? 2.kartı almayı düşünüyorum.

Bütçene göre Msi, Asus kaliteli bileşen kullanıyor ama fiyatı ona göre tuzlu. Sapphire orta direk sorun olmaz, görsel olarak parçaların kalitesi anlaşılmaz sadece yanık veya oksitlenme varsa onu görürsün. :)

Sapphire Dual-X soğutma sistemi kullanıyor. Bir sorun çıkmaz. O kart ile Crysis 3 yarı Ultra'da 30-35 FPS aldım. Bu değerler gerçekten inanılmaz. Battlefield 4'ü yüksek kalitede oynayabilecek bir kart. Çünkü Xbox One'da bu karta denk bir kart kullanılıyor. Xbox One'ın oynattığı oyunları yüksek kalitede oynarsın. Aynı şey GTA 5 için de geçerli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı