HD7670M sistemi hızlandırmak için teknikler

437935

Hectopat
Makaleler
1
GPU: AMD Radeon HD7670M 2 GB, Intel HD4000 -- CPU: Intel Core i5 3210M 2,50 GHz -- 8 GB DDR3 RAM (4x2 Dual Channel, 800 MHz) -- Windows 8.1 SL X64 -- 1TB HDD -- (HP Pavilion G6-2212st)

Yukarıda gördüğünüz benim yeni laptoplar o yolları giderken dönen, hatta bunu birkaç kez tekrarlayan laptopum :D

Uzun zamandır bu sistemi hızlandırmak için birçok şey denedim. Birçok işletim sistemi, birçok ayar. Bunlar beni bir müddet idare etse de yetersiz geldi bir süre sonra.
Ben de hızlandırmak için, en azından günlük kullanım açısından hızlandırmak için çare arayışına çıktım.

Aklımda şimdilik SSD var. Bunun dışında pek bir fikrim yok. Peki sizler, neler önerirsiniz? Bu zamanının benim gözümde kralı, bazılarının gözünde ''çöp'' olarak nitelendirilen laptopu hızlandırmaya?

Son düzenleme:
Hocam konsolu alsam da önümde üniversite var tekrar almak lazım laptopu :D Ve GeForce NOW kullanıyorum, ARK oynamak için.
SSD al o halde. SSD şart oldu diyebiliriz artık Windows 10 için. Tepkimesi hızlanır bilgisayarın. Ama FPS'e katkısı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı