HD7850 Satmalı mıyım?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 496
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar HD7850 kartımı satmalı mıyım? Kart oyunları kaldırmayacak diye çok korkuyorum. Zamanı geçmeden elimden çıkarsam mı? Eğer satarsam r9 270x almak için baya üzerine eklemem lazım ve zaman alır.
Ya da 2. el HD7850 alıp CF yapabilirim. Sizce ne yapmalıyım?

@Recep Baltaş

Satma, o kart seni 2 yıl daha taşır. Ultra veya High takıntın falan varsa değiştir. Ama dediğim gibi o kart orta segmentte gayet yeterli.

Selamlar. Arkadaşla 10 dakika önce elden satış için anlaştık. Gayet düzgün ve medeni bir konuşmaydı. Gelecek ay için istanbulda yaşayan arkadaşıma buluşma noktası sormak için izin istedim. Geri döndüğümde arkadaş facebook profilini engellemiş.

Arkadaşım, ürün senin. Satabilirsinde satmayabilirsinde. Vazgeçebilirsinde. İnsanlara tavsiye için sorularda sorabilirsin satmalı mıyım diye. Gayet normal ve doğal. Yanlız az buçuk saygılı ve medeni olup bunu dile getirebilirsin. Sana yaşımı söyledim, senin yaşında belli. Habersiz bişeysiz kaçıp gitmek daha sonrasında burda bu konuyu açmak nedir? Yaptığın şey ayıptır. Dediğim gibi satmaman vazgeçmen değil, habersiz bişeysiz insanları oyalaman terbiyesizlik.

Sayın technopat sakinleri, bu tarz bir insana önerilerinizle yardım etmeye devam edebilirsiniz. Yanlız yarın öbürgün işi bitince sizede aynı tarz bir saygısızlık yaparsa şaşırmayın. Herkese iyi tatiller. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı