HD7870 FPS Düşüşleri(ÇÖZÜLDÜ)

burhanguneydas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.Battlefiled 3 multiplayer oynarken örneğin arkama bakıyorum 80 fps önüme dönünce 30 fps ye kadar düşüyor ve oyunun geneli kasıyor.Bu sadece battlefield 3 e özel bir durumda değil.Çoğu oyunda bu böyle oluyor. Youtube da görüyorum benim sistemime benzer arkadaşlar oyunları çok rahat bir şekilde oynuyor.Tüm sürücülerim güncel.Isı problemim de yok.Virüs sorunumda yok bilgisayarı yeni formatladım.

Sistem :
  • İşlemci : FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm
  • RAM : 8GB DDR3
  • Ekran Kartı : HD7870 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1
  • Bağlantı : 16 MBps-TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi : Windows 7-64 Bit Ultimate
  • Anakart : ASUS M5A97 LE R2.0

Arkadaşlar sorunu hallettim oyuna internet explorer dan girerek en az 10 fps artış yakaladım.:)

Son düzenleme:
BIOS da güncel denemediğim şey kalmadı.O kadar zorluklarla para biriktirip aldım bilgisayarı umarım geçer ya.

Başka bir çözüm var mıdır peki ?

Ben anlamıyorum Win 8.1 ile Win 7.1 oyundaki Performans farkını. Tablet veya Telefon işi. Pazarlama hilesi yapıp durmayın...
Windows 7.1 64 bit Ultimate kullanıyorum. Masaüstü, bedava antivirüs, araçlar, klasik temasız arayüz...
Windows 8.1 yüklemesinin sorununu çözeceğini hiç sanmıyorum... :confused:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı