HD7870 Mi? GTX 660 Mı?

Yolgezer

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar bir bilgisayar toplamak istiyorum. Ekran kartında kararsız kaldım. AMD'nin Asus HD 7870 DCU2 Top, Nvidia'nın Asus GTX 660 Ti DCU 2 Top ekran kartlarında karasız kaldım yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Top modelini mi, oc modelini mi önerirsiniz ? Yada normalini mi ?

- - - Güncellendi - - -

Bütçem çok yüksek değil.

Bütce sıkıntım yok şu an alabilirim ama DCU2 Top'u alamayabilirim. Birde GTX 660 DCU Top var. Bir şey fark eder mi ? Fan sayısından dolayı.

- - - Güncellendi - - -

Birde normal GTX 660 DCU 2 alsam, küçük bir o.c ile aynı seviyeye getirebilir miyim ?

1500-1600 TL bütçem var.

CPU: Fx-4100
Anakart: M5A97 Le R2.0
RAM: Corsair Vengeance 1600 MHz CL9 2x4 GB RAM
HDD: Seagate Barracuda 500 GB 7200 RPM
Kasa: ?
PSU: ? 500-600 W

Bütce sıkıntım yok şu an alabilirim ama DCU2 Top'u alamayabilirim. Birde GTX 660 DCU Top var. Bir şey fark eder mi ? Fan sayısından dolayı.

- - - Güncellendi - - -

Birde normal GTX 660 DCU 2 alsam, küçük bir o.c ile aynı seviyeye getirebilir miyim ?

Ben tercihimi GTX660'tan yana kullanıyorum. Overclock ile yakın veya aynı performansa getirebilirsiniz fakat Asus diğer ürünleri fabrika çıkışlı overclock ettiği için daha avantajlı ve soğutma açısından da öyle.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı