Çözüldü HDD Bölüm Birleştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar dün SSD'ye format attım ve önceden Windows kurulu olan HDD bölümü boşta kaldı.

eTKvLvO.jpg

Şimdi bunu "E" bölümü ile birleştirmek istiyorum nasıl yaparım? MiniTool Partition Wizard programı ile yapamadım.

Disk yönetimine gir boş olan bölümü sil ve diğer bölümün üzerine gelip birimi genişlet. Veya program da kullanabilirsin ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
MiniTool Partition Wizard programı ile sorun çözülmüştür.

JWAKJJ7.jpg

Nasıl yapılır.

Öncelikle MiniTool Partition Wizard programını açın, daha sonra boş olan bölüme sağ tıklayıp Delete'ye tıklayın. Daha sonra bölüm silinecektir, sonra birleştirmek istediğiniz bölüme sağ tıklayın ve Extend'e tıklayın ve çubuğu sonuna kadar sağa getirin. OK'e tıklayın ve Apply diyerek işlemi tamamlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı