Çözüldü HDD bölündükten sonra bölünen kısma işletim sistemi kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Catflowers

Decapat
Arkadaşlar D diskim var toplamda 1 TB depolama kapasitesi var. Ben bunu ikiye böldüm 500 500. D diskinde dosyalarım var. Yeni oluşan e diskinde bir dosya yok. Ben bu e diskine işletim sistemi kurabilir miyim? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar D diskim var toplamda 1 TB depolama kapasitesi var. Ben bunu ikiye böldüm 500 500. D diskinde dosyalarım var. Yeni oluşan e diskinde bir dosya yok. Ben bu e diskine işletim sistemi kurabilir miyim? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim iyi forumlar.
Tabiki de kurabilirsin.
Tabiki de kurabilirsin.

Çözüm
Evet kurabilirsiniz. Kurulumda işletim sisteminin kurulacağı bölümü seçmeniz istenen ekranda E bölümünü seçmeniz yeterli olacaktır.

Hocam, kusura bakmayın forumda yeniyim size çözüm veremediğim için üzgünüm.
Yanlışlıkla çözüm olarak işaretlediğiniz mesajdaki çözüm tikine tıklayarak çözümü kaldırabiliyorsunuz diye hatırlıyorum. Sonra istediğiniz mesajı çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. Veya direkt "Rapor" bölümünden çözüm olarak raporlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı