HDD darbe sonrası Windows logosunda kalıyor

Başlıkta belirttiğim gibi HDD'ye küçük darbe sonrası Windows'u boot ediyor ancak logoda kalıyor. HDD'de boyle sorunu varken enteresan bir şekilde format atabiliyorum. Windows, Linux fark etmez. Ve aynı şekilde Linux'u da boot ediyor ama logodan oteye gidilemiyor. HDD sağlık sonuçları bu şekilde.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG
@Assecreed müsaitseniz bir bakabilir misiniz konuya?

Benzer bir sorun PES oynarken bilgisayara vurmam sonucu başıma gelmişti :D. Başka bir bilgisayara bağlayıp biçimlendirmiştim ve sonra kendi bilgisayarıma geri kendi bilgisayarıma takıp Windows kurmuştum. Ancak asla eski verimle çalışmadı 1-1.5 hafta sonra tekrardan takılmaya donmaya başlıyordu, en sonunda yine açılmıyordu 😔.

Hocam darbe sonucu okuyucu kafa durması gereken yerden oynamış olabilir.
Eğer çok kıymetli bilginiz varsa yapan yerler var, oraya götürün.

Benzer bir sorun pes oynarken bilgisayara vurmam sonucu başıma gelmişti :D. Başka bir bilgisayara bağlayıp biçimlendirmiştim ve sonra kendi bilgisayarıma geri kendi bilgisayarıma takıp Windows kurmuştum. Ancak asla eski verimle çalışmadı 1-1.5 hafta sonra tekrardan takılmaya donmaya başlıyordu, en sonunda yine açılmıyordu 😔.

Benzer durum yaşıyorum maalesef.

Hocam darbe sonucu okuyucu kafa durması gereken yerden oynamış olabilir.
Eğer çok kıymetli bilginiz varsa yapan yerler var, oraya götürün.

Okuma ve yazma hızlarında bir sıkıntı yok. Bad sector testi yapıyorum şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı enteresan.

@Assecreed

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı