HDD dıı sesi yapıyor

kadirbulut10

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar, bana bir şey deyin de içim rahatlasın. HDD'den dııı diye ses geliyor. Vidaları sıkı. HDD sıfır, garantili.
Kasayı oynatınca düzeliyor ama kasaya ufacık parmağım deyse ses yükseliyor, çekince tekrar gidiyor, kasayı hareket ettirince de ses yükseliyor (düşük, orta, yüksek düzey). Kasayı tam yerine getirince düşük ama sinir bozucu, kasayı tekrar oynatınca orta parmağım deyince yükseliyor. HDD arasına kağıt koydum, yine aynı. Plastik koydum, aynı. Acaba yeni olduğundan mi? Kafa atma ve bip sesi değil, sağlık testleri tam.

Şimdi dediğin ses tam olarak nasıl? Bu duyulacak kadar çok ise video kaydı atabilir misin?
Dediğim gibi kasayı oynatınca azalıyor duyulmayacak gibi elim veya parmağım deyince duyulacak gibi yada kasayı hareket ettirince orta duyulacak sinir bozucu gibi geliyor
Sesi kaydedip atabilirsen çok iyi olur.
Fan sesinden duyulmaz de telefon mikrofon kötü fan sesi de fazla kısılmıyo.

Aynı sorun bende de var. Dışı diye ses geliyor sürekli. Ama HDD kapanınca ses çözülüyordu. Ama şimdi hep devam ediyor. SSD üzerine yüklü Windows. Ama arkadaşın sorunu ile aynı. Yani ben sadece o iğrenç vızz sesini azaltabildim. Oda hafif bir dırr sesi var. Ama yine de ses var. Hadi diyeceğim fanlardan geliyor. Fanlarda ses yok. HDD ile alakalı bir sorun var ama çözemedim.
HDD için cihazı kaldır dediğimde kalktı diyelim. Ama geri getirmek istediğimde tekrar nasıl açılabiliyor. HDD ile alakalı bir problem var çözemedim.

Aynı sorun bende de var. Dışı diye ses geliyor sürekli. Ama HDD kapanınca ses çözülüyordu. Ama şimdi hep devam ediyor. SSD üzerine yüklü Windows. Ama arkadaşın sorunu ile aynı. Yani ben sadece o iğrenç vızz sesini azaltabildim. Oda hafif bir dırr sesi var. Ama yine de ses var. Hadi diyeceğim fanlardan geliyor. Fanlarda ses yok. HDD ile alakalı bir sorun var ama çözemedim.
HDD için cihazı kaldır dediğimde kalktı diyelim. Ama geri getirmek istediğimde tekrar nasıl açılabiliyor. HDD ile alakalı bir problem var çözemedim.
Yeni olduğundan mı acaba bi baş sector sağlık testleri falan arza yok sıfır zaten garantiye verebilirim ama HDD kasada sökünce elime alıyorum ses gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı