HDD dıı sesi yapıyor

kadirbulut10

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar, bana bir şey deyin de içim rahatlasın. HDD'den dııı diye ses geliyor. Vidaları sıkı. HDD sıfır, garantili.
Kasayı oynatınca düzeliyor ama kasaya ufacık parmağım deyse ses yükseliyor, çekince tekrar gidiyor, kasayı hareket ettirince de ses yükseliyor (düşük, orta, yüksek düzey). Kasayı tam yerine getirince düşük ama sinir bozucu, kasayı tekrar oynatınca orta parmağım deyince yükseliyor. HDD arasına kağıt koydum, yine aynı. Plastik koydum, aynı. Acaba yeni olduğundan mi? Kafa atma ve bip sesi değil, sağlık testleri tam.

Sorun aynı ama çözümünü bilmiyorum.
Seninki yenimi bide Sorunun çözümünü bulursan ve yazarsan sevinirim.
@SIRINDOSCARF kanka biraz daha araştırdım benim HDD wd normalmiş sende sağlık testi yap HDD tune le healty ve bad sector sorun yoksa normaldir seninkide.

Son düzenleme:
Seninki yenimi bir de sorunun çözümünü bulursan ve yazarsan sevinirim.
@SIRINDOSCARF kanka biraz daha araştırdım benim HDD WD normalmiş sende sağlık testi yap HDD Tune'le healty ve bad sector sorun yoksa normaldir seninkide.

Aynen benimkinde WD. Yeni değil ama sorun yoktu bildiğim kadarıyla. Peki ben aygıt yöneticisinden kaldırırsam tekrar gözükmesi için ne yapmam gerekiyor bilginiz var mı? En kötü böyle çözerim sorunu.

Anlamadım aygıtdan kaldırırsan düzeliyor mu?

Ha yok onu denemiştim ama çalışmadığında ses duruyordu benimkinde. Yani çalıştığı zaman sadece ses çıkarıyordu. O şekilde yani. Yani istediğimde açıp kapamayı sormuştum. Neyse ayrı konu açayım ben onun için.

Ha yok onu denemiştim ama çalışmadığında ses duruyordu benimkinde. Yani çalıştığı zaman sadece ses çıkarıyordu. O şekilde yani. Yani istediğimde açıp kapamayı sormuştum. Neyse ayrı konu açayım ben onun için.

Kanka ses sorunu benim titreşim denmiş. Seninki de titreşimden ses yapıyorsa son açtığım konuya gel. Benim ses sorunu çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı