Çözüldü HDD formatsız nasıl sıfırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kaanator26

Decapat
Daha fazla  
Yeni SSD aldım laptopun ana yerine onu takacağım. CD-ROM'a da HDD'yi takacağım HDD'yi sıfırlamak istiyorum ne yapmalıyım? Nasıl sıfırlarım? Ama komple format olmadan sadece dosyaları sileceğim.

Çözüm
Yeni SSD aldım laptopun ana yerine onu takacağım. CD-ROM'a da HDD'yi takacağım HDD'yi sıfırlamak istiyorum ne yapmalıyım? Nasıl sıfırlarım? Ama komple format olmadan sadece dosyaları sileceğim.
Bu bilgisayara sağ tıklayıp yönet diyorsun. Oradan disk yönetimi ve HDD'nin kaçıncı disk yani: DİSK0 veya DİSK1 bunlardan biridir. Onu GB'ından anlarsın. Örneğin Disk0'da GB yazılı birime sağ tıklıyorsun ve Birimi Sil diyorsun. Ardından Yeni Birim'e tıklıyorsun, standart ayarlarla biçimlendirmeyi tamamlıyorsun. İşlem tamam.
Bu bilgisayara sağ tıklayıp yönet diyorsun. Oradan disk yönetimi ve HDD'nin kaçıncı disk yani: DİSK0 veya DİSK1 bunlardan biridir. Onu GB'ından anlarsın. Örneğin Disk0'da GB yazılı birime sağ tıklıyorsun ve Birimi Sil diyorsun. Ardından Yeni Birim'e tıklıyorsun, standart ayarlarla biçimlendirmeyi tamamlıyorsun. İşlem tamam.

Dosya Ekleri

• 1653586431639.png
    1653586431639.png
    119,6 KB · Görüntüleme: 47
  • 1653586465592.png
    1653586465592.png
    56,2 KB · Görüntüleme: 23
  • Adsız.png
    Adsız.png
    166,5 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Çözüm
Bu bilgisayara sağ tıklayıp yönet diyorsun. Oradan disk yönetimi ve HDD'nin kaçıncı disk yani: Disk0 veya disk1 bunlardan biridir. Onu GB'ından anlarsın. Örneğin disk0'da GB yazılı birime sağ tıklıyorsun ve birimi sil diyorsun. Ardından yeni Birim'e tıklıyorsun, standart ayarlarla biçimlendirmeyi tamamlıyorsun. İşlem tamam. Sorununu çözdüysem ne mutlu bana.

Hocam disk bu bilgisiyardan gitti nasıl geri gelecek gözükmüyo

Yeni konular

Geri
Yukarı