HDD Kutusu önerisi

_Semih_

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1526154895
Arkadaşlar merhaba,
Bilgisayarımı sattım ve elimde 3.5 inçlik 1TB Seagate HDD var. Zamanında 240 TL'ye almıştım ve satmaya kalksam çok düşük fiyata gidecek. Bende harici olarak değerlendirmeyi düşündüm. Bunun için sizden HDD kutu önerileri bekliyorum. Aklımda bir tane var. Aslında bu kadar bütçe ayırmayı düşünmüyordum ama benim gördüğüm kadarıyla piyasada ucuza yok. 50-60 TL bütçem yukarısı olmasın ama aşağısı kabuldür. :)
Frisby Fhc-3520S 3.5" Sata Harddisk Kutusu Usb 3.0 - Siyah - Vatan Bilgisayar

Bu gayet iyiymiş. Baya desteği de var. Öneriniz için teşekkürler baya beğendim. Şimdi almayacağım maalesef bunu bağlayacak bir bilgisayarım yok henüz. :) Laptop alınca almayı planlıyorum. Umarım geç kalmam :)

2 lisinde klonlama özelliği var. Bilgisayara hiç bir bağlantı yapmadan klon düğmesine basıyorsun 1. slottaki depolama birimini 2. slottaki depolama birimine kopyalıyor. Çok hoş bir özellik. :)

Gerçekten çok hoş :) Cidden de baya kullanışlı. Dayanıklıysa tadından yenmez :)

Bir şirkette bilgi işlem oparatörü olarak çalışıyorum ben. Yedek almak için kullanıyoruz sürekli. Bizim baya bir işimize yarıyor 2.5 yıldır birşey olmadı o kadar yoğun kullanımda. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı