HDD Led kablosunu Power Led'e takmak sorun yaratır mı?

Youcel

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasayi kurarken HDD isigini yanlislikla powera takmisim. Power isigi yanip sonuyor bazen sonup 2 dakika sonra geri yaniyor vs. bu bana bir sorun cikartir mi?

Sadece Power yerine HDD ışığı sürekli yanar kasa açık olduğunda. Disk aktivitelerinde ise Power ışığı yanıp söner. Yani üstte de belirtildiği gibi sadece estetik olarak sorun olur. Onun dışında bir problemi olmaz.

Sadece Power yerine HDD ışığı sürekli yanar kasa açık olduğunda. Disk aktivitelerinde ise Power ışığı yanıp söner. Yani üstte de belirtildiği gibi sadece estetik olarak sorun olur. Onun dışında bir problemi olmaz.

Tamamdır teşekkür ederim.

Bir de bir tane fanın RGB'sinitakmadım oda aynı şekilde estetik olarak sorun olur değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Youcel Fan çalışıyor fakat sadece RGB'si çalışmıyor ise aynı şekilde o da sadece estetik olarak sorun olacaktır. Bence bunları düzeltin gözünüze batıyorsa.

@Youcel fan çalışıyor fakat sadece RGB'si çalışmıyor ise aynı şekilde o da sadece estetik olarak sorun olacaktır. Bence bunları düzeltin gözünüze batıyorsa.

Batmıyor da ben bir sıkıntı çıkar bir şey bozulur diye korktum, ondan sormak istedim açıkçası çok teşekkürler destekleriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı