HDD Raw formatında kurmak

fuguney

Decapat
Dizüstü bilgisayarım yavaşladığı için SSD aldım ve HDD'yi çıkartıp yerine SSD taktım.
Sonra CD ROM'u söküp yerine aparatla önceki HDD mi taktım 1 TB'lık.
Sorun şu bilgisayarım HDD'yi görüyor fakat raw formatında içinde önemli bir şey yok sadece bu HDD'mi kullanmak istiyorum. Çünkü ona güvenerek 120 GB SSD aldım. 1 gündür araştırıyorum CMD'den denedim mini tooldan denedim sonuç hüsran bana yardım edebilir misiniz lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü bilgisayarım yavaşladığı için SSD aldım ve HDD'yi çıkartıp yerine SSD taktım.
Sonra CD ROM'u söküp yerine aparatla önceki HDD mi taktım 1 TB'lık.
Sorun şu bilgisayarım HDD'yi görüyor fakat raw formatında içinde önemli bir şey yok sadece bu HDD'mi kullanmak istiyorum. Çünkü ona güvenerek 120 GB SSD aldım. 1 gündür araştırıyorum CMD'den denedim mini tooldan denedim sonuç hüsran bana yardım edebilir misiniz lütfen.
Hafif bir Linux dağıtımını USB belleğinize yazdırın. Dağıtımın içindeki partisyon yazılımı diskinizin formatlanmasını sağlar. Bu konuda @cengover_ekin , @Dengesiz Kokarca ve @Ram_kafasi adlı ustalar size daha yardımcı olur. Bundan önce “MiniTool partition tool”’un format seçeneğini deneyin derim.

Geri
Yukarı